Nóż do pieczywa Ballarini Brenta - 20 cm
  • Nóż do pieczywa Ballarini Brenta - 20 cm
  • Nóż do pieczywa Ballarini Brenta - grzbiet
Nóż do pieczywa Ballarini Brenta - 20 cm
Nóż do pieczywa Ballarini Brenta - 20 cm Nóż do pieczywa Ballarini Brenta - grzbiet

Ballarini Brenta Nóż do pieczywa

Rozmiar
18536-201-0
139,00 zł
rating (0)
Dostępne
Nóż do pieczywa Ballarini Brenta - 20 cm
Nóż do pieczywa Ballarini Brenta
139,00 zł

Nóż do pieczywa Ballarini Brenta, to naprawdę silny partner, który zawsze stanie po Twojej stronie zwłaszcza w przypadku krojenia panini, ciabatty czy bruschetty. Zdradliwa delikatność tego włoskiego pieczywa, spowodowana towarzystwem twardej, chrupiącej skórki, to dla niego żaden problem.

Dla zapewnienia optymalnego balansu, pewnego trzymania i krojenia ten wysokiej jakości nóż wykonany został z niemieckiej, nierdzewnej stali szlachetnej. Falowane ostrze o długości 20 cm oraz ergonomiczny uchwyt z tworzywa sztucznego o trójnitowym designie nadają temu wybitnemu narzędziu tradycyjny, ponadczasowy wygląd oraz poczucie pewnej, niemęczącej pracy.

Z nożem do pieczywa dziecinnie łatwo pokroisz najróżniejsze rodzaje chlebów czy wypieków, ciesząc się nimi w towarzystwie świeżej oliwy, parmezanu i oliwek. Naturalnie świetnie sprawdzi się również podczas porcjowania pizzy. A jeśli jakieś małe okruszki przykleją się do ostrza – „nessun problema”! Nóż do pieczywa Ballarini Brenta bez obaw można czyścić w zmywarce, choć wskazane jest oczywiście czyszczenie pod bieżącą wodą.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Niemiecka, nierdzewna stal szlachetna: stabilna i odporna na korozję
  • Ergonomiczny uchwyt z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o charakterystycznym, trójnitowym designie
  • Bezpieczne i pozbawione wysiłku krojenie

WYMIARY

Długość ostrza: 20 cm
Długość uchwytu: 13.5 cm
Szerokość ostrza: 0.2 cm
Szerokość uchwytu: 2 cm
Wysokość: 2.9 cm
Masa: 0.25 kg
Przeznaczenie
Do pieczywa
Linia
Brenta
Materiał
Niemiecka stal nierdzewna
Długość ostrza
20 cm
Twardość ostrza
56 HRC
Uchwyt
Z tworzywa sztucznego
Gwarancja
2 lata
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany
-110,00 zł Zestaw 5 noży w bloku Ballarini Brenta

Zestaw 5 noży w bloku Ballarini Brenta

Rating
Cena podstawowa 549,00 zł Cena 439,00 zł

BALLARINI BRENTA

Przygotowywanie posiłków za pomocą noży z serii Brenta firmy BALLARINI to czysta przyjemność. Seria wysokiej jakości noży obejmuje pełną gamę różnych typów oraz długości ostrzy, od tradycyjnych kształtów po ostrza specjalne. Ergonomiczny uchwyt z tworzywa sztucznego w konstrukcji trzech nitów zapewnia niemęczącą i bezpieczną pracę oraz wygląda naprawdę klasycznie.

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW

WSZYSTKO POD RĘKĄ

Ładne i ostre. Wysokiej jakości noże z przyjemnie ukształtowanymi plastikowymi rękojeściami w klasycznym stylu z trzema nitami są tak samo wytrzymałe jak praktyczne nożyczki.

INTELIGENTNE POŁĄCZENIE

Wszystko, czego potrzebujesz: siedem ostrych noży, para nożyczek, zawsze pod ręką i zawsze bezpieczne w bloku noży. Uchwyty z ciemnego tworzywa tworzą atrakcyjny kontrast z jasnym drewnem.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Ostrza są kute z niemieckiej stali nierdzewnej i ostrzone ręcznie w ostatnim kroku, aby uzyskać jeszcze większą ostrość - od czubka do rękojeści w idealnej równowadze dla bezpiecznego cięcia.

Pozostałe produkty z tej serii

BALLARINI

BALLARINI - Z WŁOCH NA CAŁY ŚWIAT

Cucina Italiana dal 1889 - BALLARINI od ponad 130 lat żyje włoskimi tradycjami. Wysoka jakość i przydatność do codziennego użytku naczyń kuchennych wyróżnia markę i jej rodzinne wartości. Długotrwałe powłoki nieprzywierające zapewniają, że typowe włoskie potrawy można przyrządzić łatwo i bez tłuszczu - zabierz Bella Italia prosto do swojego domu!

ZOBACZ WIĘCEJ