Drewniany blok na noże Ballarini
  • Drewniany blok na noże Ballarini
Drewniany blok na noże Ballarini

Ballarini Drewniany blok na noże Ballarini

18600-100-0
149,00 zł
rating (0)
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Drewniany blok na noże Ballarini
Drewniany blok na noże Ballarini
149,00 zł

Drewniany blok na noże marki Ballarini to idealny sposób przechowywania różnego rodzaju narzędzi kuchennych. Jest idealnym połączeniem elegancji i praktyczności, pozwalając na bezpieczne trzymanie pięciu różnej wielkości noży oraz uniwersalnych nożyc kuchennych Ballarini.

Blok wykonany został z wysokiej jakości jasnego drewna, co czyni go nie tylko użytecznym, ale i cieszy oko. Jego wygląd sprawia, że wkomponuje się w design każdej kuchni bez względu na wystrój i wyposażenie. Dzięki niemu nie tylko przez cały czas będziesz mieć najważniejsze przybory kuchenne na wyciągnięcie ręki, ale zapewnisz wszystkim ostrzom ochronę, nie musząc trzymać ich w szufladzie. Dzięki temu Twoje noże zachowają swoje doskonałe właściwości tnące na długie lata.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Gwarantuje bezpieczne i prawidłowe przechowywanie noży
  • Idealny dla pięciu noży oraz nożyc kuchennych Ballarini
Przeznaczenie
Do przechowywania
Materiał
Drewno
Gwarancja
2 lata
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany
BALLARINI

BALLARINI - Z WŁOCH NA CAŁY ŚWIAT

Cucina Italiana dal 1889 - BALLARINI od ponad 130 lat żyje włoskimi tradycjami. Wysoka jakość i przydatność do codziennego użytku naczyń kuchennych wyróżnia markę i jej rodzinne wartości. Długotrwałe powłoki nieprzywierające zapewniają, że typowe włoskie potrawy można przyrządzić łatwo i bez tłuszczu - zabierz Bella Italia prosto do swojego domu!