Zwilling Simplify

Nowy poziom gotowania: seria Simplify łączy w sobie design i funkcjonalność. Wysokiej jakości garnki zachwycają swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami.
Dno
Dno

Dno naczyń SIGMA Classic+ to wielowarstwowe dno o wysokiej efektywności energetycznej. Jego aluminiowy rdzeń magazynuje ciepło i może utrzymywać naczynia w cieple przez długi czas. Można więc odpowiednio wcześnie ograniczyć dopływ ciepła zaoszczędzając energię.

Uchwyt
Uchwyt

Lekkie druciane uchwyty o ergonomicznym kształcie z ochronną powłoką silikonową.

1 - 5 / 5 wyników
 • 0
  Rondelek z pokrywką Zwilling Simplify Indukcja
  Zwilling Simplify

  Rondelek z pokrywką

  Rating
  Cena 469,00 zł
 • 0
  Garnek niski z pokrywką Zwilling Simplify Indukcja
  Zwilling Simplify

  Garnek niski z pokrywką

  Rating
  Cena 549,00 zł
 • 0
  Garnek wysoki z pokrywką Zwilling Simplify Indukcja
  Zwilling Simplify

  Garnek wysoki z pokrywką

  Rating
  Cena 549,00 zł
 • 38
  -300,00 zł Zestaw 4 garnków Zwilling Simplify Indukcja
  Zwilling Simplify

  Zestaw 4 garnków

  Rating
  Cena podstawowa 1 599,00 zł Cena 1 299,00 zł
  Najniższa cena: 1 039,20 zł +259,80 zł
 • 0
  -400,00 zł Zestaw 5 garnków Zwilling Simplify Indukcja
  Zwilling Simplify

  Zestaw 5 garnków

  Rating
  Cena podstawowa 1 799,00 zł Cena 1 399,00 zł
  Najniższa cena: 1 119,20 zł +279,80 zł

Zwilling Simplify

Seria Simplify firmy ZWILLING łączy w sobie wzornictwo i funkcjonalność, przenosząc je na zupełnie nowy poziom. Ekstrawaganckie wzornictwo sprawia, że garnki przyciągają wzrok w nowoczesnych kuchniach - bo kto powiedział, że nie można gotować, a także jeść oczami?

Wysokiej jakości garnki zachwycają pasjonatów jedzenia nie tylko swoim niezwykłym wzornictwem, ale także innowacyjnymi funkcjami. Specjalna konstrukcja uchwytu pokrywki umożliwia szybkie i łatwe nałożenie jej na garnek podczas gotowania, dzięki czemu nie trzeba jej już odkładać na bok. Pokrywka ma jeszcze jeden szczególny szczegół: zintegrowane sitko w dwóch rozmiarach w szarej silikonowej obwódce umożliwia bezpośrednie odcedzanie płynów prosto z naczynia. Znak X na pokrywce wskazuje optymalną pozycję pokrywki, która zapewnia szczelność i zmniejsza ilość wytwarzanej pary.

Dzięki garnkom Simplify gorące uchwyty stają się przeszłością. Miękki w dotyku silikon pokrywa również uchwyty garnków i zapewnia łatwą obsługę nawet podczas gotowania. Garnki ze stali nierdzewnej 18/10 są wykonane z najwyższą jakością, a wielowastrwowe dno SIGMA Classic+ zapewnia optymalną dystrybucję ciepła. Oznacza to, że zapaleni fani gotowania otrzymują to, co najlepsze i mogą oczekiwać długotrwałej jakości.