Zwilling Bellasera

Oko również gotuje: błyszczące uchwyty w kolorze różowego złota i czerni sprawiają, że seria ta przyciąga wzrok w Twojej kuchni.
Dno
Dno

Dno naczyń SIGMA Classic + to wielowarstwowe dno o wysokiej efektywności energetycznej. Jego aluminiowy rdzeń magazynuje ciepło i może utrzymywać naczynia w cieple przez długi czas. Można więc odpowiednio wcześnie ograniczyć dopływ ciepła zaoszczędzając energię.

Uchwyt
Uchwyt

Wysokiej jakości uchwyty są wykonane ze stali nierdzewnej, która jest odlewana w celu nadania kształtu, a następnie polerowana. Rezultat: duża masa, przyjemny dotyk i funkcja stay-cool.

1 - 1 / 1 wyników
 • 34
  Zestaw 5 garnków Zwilling Bellasera - czarny Indukcja
  Zwilling Bellasera

  Zestaw 5 garnków

  Rating
  Cena 1 999,00 zł

Zwilling Bellasera

ZWILLING Bellasera: Najlepsze wieczory gwarantowane

"Bella sera" w dosłownym tłumaczeniu oznacza "miły wieczór", co jest celem każdego kucharza, który chce uraczyć swoich przyjaciół lub zaimponować obserwatorom w mediach społecznościowych swoimi niezwykle kreatywnymi #foodtrendami. Seria naczyń Bellasera to idealny zestaw firmy ZWILLING, który sprawi, że takie wieczory będą udane.

Pięć garnków o wyjątkowym wzornictwie, z czarnymi lub różowozłotymi uchwytami, idealnie nadaje się do przygotowywania szerokiej gamy imponujących dań. Idealne dla kucharzy dbających o design, którzy lubią eksperymentować! Oprócz garnków ze stali nierdzewnej w trzech różnych rozmiarach, zestaw zawiera wysoki garnek i rondelek. W całym zestawie postawiono na jakość: odlewane uchwyty o wyjątkowym wzornictwie pokryte są powłoką PVD i długo pozostają zimne. Wyprofilowana krawędź brzegowa zapewnia czyste nalewanie, a zintegrowana skala pomiarowa umożliwia łatwe odmierzanie płynów. Bardzo wydajne, wielowarstwowe dno SIGMA Classic+ z rdzeniem z wysokowytrzymałego aluminium zapewnia idealną dystrybucję ciepła. Dzięki szczelnie przylegającej pokrywie tylko niewielka ilość ciepła i pary może się wydostać na zewnątrz, co zapewnia zdrowe i energooszczędne przygotowywanie potraw.

Wysokiej jakości zestaw naczyń ZWILLING Bellasera nadaje się do każdego rodzaju płyty grzewczej - w tym indukcyjnej - jak również do piekarnika.