Naczynia do zapiekania Staub

Emaliowane żeliwo Staub doskonale nadaje się do pieczenia i zapiekania. Niezwykle trwałe, odporne na korozję i zarysowania. Przygotuj wyjątkowe potrawy dzięki naszym naczyniom.
1 - 8 / 8 wyników
 • 1
 • 10
 • 3
  Owalne naczynie do pieczenia i zapiekania Staub - 700 ml, czarny Indukcja
  Staub Sur la Table Minis

  Owalne naczynie do pieczenia i zapiekania

  Rating
  Cena 379,00 zł
 • 8
 • 4
 • 3
  Prostokątna forma do zapiekania Staub - grafitowy Indukcja
  Staub Sur la Table Minis

  Prostokątna forma do zapiekania

  Rating
  Cena 699,00 zł
 • 0
  Owalne naczynie do zapiekania z pokrywką Staub - czarny Indukcja
  Staub Sur la Table Minis

  Owalne naczynie do zapiekania z pokrywką

  Rating
  Cena 699,00 zł
 • 1
  Okrągłe naczynie do zapiekania z pokrywką Staub - grafitowy Indukcja
  Staub Sur la Table Minis

  Okrągłe naczynie do zapiekania z pokrywką

  Rating
  Cena 799,00 zł

Naczynia do zapiekania Staub

Żeliwne naczynia do zapiekania Staub pozwalają na przygotowanie i serwowanie mniejszych dań i dodatków w naczyniach o jakości restauracyjnej, zaprojektowanych do tego zadania. Te uniwersalne naczynia żeliwne są dostępne w różnych rozmiarach i nadają się do wszystkich rodzajów potraw - od warzyw po ryby - i można je łatwo ułożyć w stosy, aby zaoszczędzić miejsce na półce.

Istnieje wiele czynników, które sprawiają, że naczynia Staub są wyjątkowe pod względem wzornictwa. Po pierwsze, czarna matowa emalia sprawia, że są one trwałe i wysoce odporne na odpryski, a także nie ulegają odbarwieniu. Naczynia żeliwne doskonale zatrzymują ciepło, utrzymując potrawę ciepłą jeszcze długo po wyjęciu jej z piekarnika lub z kuchenki. Równomiernie rozprowadzanie ciepła gwarantują, że Twoje potrawy będą miały bardziej jednolitą konsystencję i smak. Specjalne dno ceramiczne umożliwia również używanie go na wszystkich rodzajach powierzchni grzewczych. Poza tymi zaletami technicznymi, atrakcyjny wygląd naczynia sprawia, że może ono trafić prosto z kuchenki na stół.