Ballarini Jolina

Sztućce z serii BALLARINI Jolina to piękne i nowoczesne sztućce, które będą wspaniale dopełniały każdy stół. Wybierz idealny zestaw i zachwyć gości ponadczasowym wyglądem stołu.
Stal
Stal

Widelce i łyżki zostały wykonane ze stali nierdzewnej 18/10. Dzięki temu są niezwykle trwałe i wytrzymałe i odporne na korozję. Można je myć w zmywarce.

Noże
Nóż

Noże monoblokowe są wykute z jednego kawałka stali i mają lekko ząbkowaną krawędź. Dzięki temu można nimi kroić wszystko: od chrupiącej pizzy po salsiccę.

1 - 1 / 1 wyników
 • 37
  -200,00 zł 30-częściowy zestaw sztućców Ballarini Jolina
  Ballarini Jolina

  30-częściowy zestaw sztućców

  Rating
  Cena podstawowa 499,00 zł Cena 299,00 zł
  Najniższa cena: 499,00 zł -200,00 zł

Ballarini Jolina

Zestaw sztućców BALLARINI Jolina jest idealny na każdy stół. Zestaw jest dostępny jako 60-elementowy komplet dla 12 osób lub 30‑elementowy komplet dla maksymalnie 6 osób. Polerowane wykończenie sztućców emanuje ponadczasową elegancją i doskonale komponuje się z każdym stylem nakrycia stołu. Wzornictwo sztućców jest tak cudownie ponadczasowe i minimalistyczne, że nigdy nie znudzi Ci się ich oglądanie i będziesz się nimi cieszyć przez wiele lat. Trzonki sztućców są zaokrąglone i łagodnie wygięte ku górze, dzięki czemu przyjemnie leżą w dłoni i atrakcyjnie prezentują się na stole. Widelce i łyżki zestawu sztućców są wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 i są odporne na korozję, dzięki czemu są łatwe w utrzymaniu i odznaczają się niezwykłą jakością. Sztućce nadają się również do mycia w zmywarce i są łatwe do czyszczenia. Noże monoblokowe są wykute z jednego kawałka stali i mają lekko ząbkowaną krawędź, która gwarantuje doskonałą jakość cięcia. Niezawodni codzienni bohaterowie do każdego posiłku!