Ballarini Francesca

Nowoczesne i odpowiednie do codziennego użytku. Niezwykły design sztućców Francesca przekonuje pod każdym względem. Wysoka jakość i wygoda użytkowania to najważniejsze cechy tej linii.
Stal
Stal

Widelce i łyżki zostały wykonane ze stali nierdzewnej 18/10. Dzięki temu są niezwykle trwałe i wytrzymałe i odporne na korozję. Można je myć w zmywarce.

Noże
Nóż

Noże monoblokowe są wykute z jednego kawałka stali i mają lekko ząbkowaną krawędź. Dzięki temu można nimi kroić wszystko: od chrupiącej pizzy po salsiccę.

1 - 1 / 1 wyników
 • 2
  60-częściowy zestaw sztućców Ballarini Francesca
  Ballarini Francesca

  60-częściowy zestaw sztućców

  Rating
  Cena 749,00 zł

Ballarini Francesca

Zestaw sztućców BALLARINI Francesca jest dostępny zarówno jako 60-elementowy zestaw dla 12 osób, jak i 30-elementowy zestaw dla 6 osób. Charakteryzuje się niewiarygodną jakością wykonania i wygodnie leży w dłoni. Zestaw jest dostępny w dwóch wersjach wykończenia: matowej i polerowanej. Widelce i łyżki zostały wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 i są odporne na korozję. Dzięki temu są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Można je również myć w zmywarce i są łatwe do czyszczenia. Noże monoblokowe są wykute z jednego kawałka stali i mają lekko ząbkowaną krawędź. Dzięki temu można nimi kroić wszystko: od chrupiącej pizzy po salsiccę. Oprócz doskonałej jakości, zestaw zachwyca również nowoczesnym wzornictwem: noże, widelce i łyżki mają wyrafinowane kontury i zaokrąglone linie, które sprawiają, że są atrakcyjnym, nowoczesnym dodatkiem do Twojego stołu.