Ballarini Tevere

Seria noży Tevere marki BALLARINI oferuje wysokiej jakości noże kuchenne, które pomogą Ci z „cucina italiana”. Piękny i ergonomiczny drewniany uchwyt wykonany z jasnego drewna Pakka.
Ostrze
Ostrze

Ostrze wykonane z niemieckiej stali nierdzewnej, która jest szczególnie odporna na korozję i zapewnia niezwykłą ostrość i trwałość. Wyprofilowane łączenie ostrza z rękojeścią zapewnia pewny chwyt i dodatkową ochronę palców.

Uchwyt
Uchwyt

Ergonomiczny, drewniany uchwyt ze szlifowanego drewna Pakka gwarantuje komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Dzięki subtelnemu trzpieniowi chroni palce nawet podczas wielogodzinnej pracy.

1 - 1 / 1 wyników
 • 5
  Nóż do obierania warzyw Ballarini Tevere - 7 cm
  Ballarini Tevere

  Nóż do obierania warzyw

  Rating
  Cena 119,00 zł

Ballarini Tevere

Seria noży BALLARINI Tevere to idealny zestaw noży do Twojej największej pasji kulinarnej: cucina italiana. Od antipasti do zabaglione - w serii Tevere znajdziesz odpowiedni nóż do wszystkich swoich pomysłów na ulubione dania. Seria ta zawiera noże kuchenne odpowiednie zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Ostrza noży są wykonane z niemieckiej stali nierdzewnej, która jest szczególnie odporna na korozję. Noże wyróżniają się także niezwykłą ostrością i trwałością. Wyprofilowane łączenie ostrza z rękojeścią zapewnia pewny chwyt i dodatkową ochronę palców.

Eleganckie drewniane uchwyty wykonane są z jasnego drewna Pakka, dzięki czemu prezentują się niezwykle atrakcyjniea ich ergonomiczny kształt sprawia, że są również wyjątkowo łatwe w użyciu. W asortymencie noży z serii Tevere dostępny jest również praktyczny i elegancki blok na noże, wykonany z jasnego drewna. Blok zapewnia 7-częściowemu zestawowi noży Tevere optymalną ochronę ostrza i doskonałe miejsce do przechowywania.