Indukcja
Tytanowy wok indukcyjny Ballarini Avola
  • Tytanowy wok indukcyjny Ballarini Avola
  • Tytanowy wok indukcyjny Ballarini Avola
  • Tytanowy wok indukcyjny Ballarini Avola
  • Tytanowy wok indukcyjny Ballarini Avola
Tytanowy wok indukcyjny Ballarini Avola
Tytanowy wok indukcyjny Ballarini Avola Tytanowy wok indukcyjny Ballarini Avola Tytanowy wok indukcyjny Ballarini Avola Tytanowy wok indukcyjny Ballarini Avola

Ballarini Avola Wok indukcyjny

Rozmiar
75002-915-0
329,00 zł
rating (0)
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Tytanowy wok indukcyjny Ballarini Avola
Wok indukcyjny Ballarini Avola
329,00 zł

Nawet najlepsze naczynie nie rozwiąże sporu o to, kto wynalazł makaron - Włosi czy Azjaci. I właśnie to dowodzi, że najlepsze są połączenia tego, co ma do zaoferowania cały świat. Dowodem tego jest również wok z serii Avola marki BALLARINI o średnicy 30 cm, łączący podstawy kuchni azjatyckiej z estetyką i know-how prosto z Włoch. Naczynie wykute zostało z solidnego aluminium, przez co wyjątkowo szybko się nagrzewa. To jedna z jego niezbędnych cech, ponieważ dania z woka wymagają smażenia na dużym ogniu. Dzięki specjalnej technologii Radiant Induction wok gwarantuje idealne przewodzenie ciepła oraz umożliwia korzystanie na wszystkich rodzajach kuchenek – w tym indukcyjnych.

Mięso, warzywa czy może makaron – bez względu na jego pochodzenie - mogą być wygodnie podsmażane znaną już na całym świecie metodą “Stir-fry”, polegającą na ciągłym mieszaniu. Przemieszczanie składników od gorącego dna do chłodnych ścianek pozwala na zachowanie składników odżywczych i witamin. Mieszając nie musisz się obawiać o zbędne rysy: 4-warstwowa, nieprzywierająca powłoka KERAVIS Extreme nie tylko zapobiega przywieraniu i chroni patelnię, ale też umożliwia czyszczenie w zmywarce. A tak à propos... Kto właściwie wynalazł zmywarkę? Bo przecież wzbogaca nasze kulinarne życie niemal tak samo, jak makaron

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Łatwy w użyciu i pielęgnacji - można czyścić w zmywarce
  • Naczynie z kutego aluminium pokryte trwałą, 4-warstwową powłoką nieprzywierającą KERAVIS Extreme
  • Idealny do wszystkich rodzajów kuchenek - również indukcyjnych
  • Wyposażony w praktyczny Thermopoint wskazujący idealne nagrzanie
  • Elegancki wygląd dzięki proszkowanej powłoce w głębokiej czerni
  • Wyprodukowany we Włoszech

WYMIARY

Średnica: 30 cm
Pojemność: 4.65 ltr
Długość: 48.9 cm
Szerokość: 31.3 cm
Wysokość: 9.6 cm
Masa: 1.39 kg
Linia
Avola
Materiał
Aluminium
Rodzaj powłoki
Klasyczna nieprzywierająca
Technologia dna
Radiant
Powłoka zapobiegająca przywieraniu potraw
Tak
Przystosowanie do kuchenek gazowanych
Tak
Przystosowanie do kuchenek elektrycznych
Tak
Przystosowanie do kuchenek ceramicznych
Tak
Przystosowanie do kuchenek halogenowych
Tak
Przystosowanie do kuchenek indukcyjnych
Tak
Przystosowanie do piekarnika
Tak
Źródło ciepła
Kuchenka ceramiczna
Kuchenka elektryczna
Kuchenka gazowa
Kuchenka halogenowa
Płyta indukcyjna
Thermopoint
Tak
Uchwyt
Z tworzywa sztucznego
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
5 lat
Produkcja
Ballarini Italy

BALLARINI AVOLA

Nowoczesne mediolańskie wzornictwo łączy się ze sprawdzonym technicznym know-how w zakresie naczyń kuchennych z serii Avola. Patelnie i garnki są całkowicie czarne i pokryte od wewnątrz klasyczną czterowarstwową powłoką zapobiegającą przywieraniu. Dzięki temu pasują do każdej kuchni zarówno wizualnie, jak i funkcjonalnie. Dzięki opatentowanej technologii dna naczynia Avola nadają się do każdego rodzaju kuchenki, w tym indukcyjnej, a także oszczędzają energię dzięki szybkiemu nagrzewaniu.

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW

IDEALNY ROZKŁAD CIEPŁA

W przypadku naczyń Avola długie oczekiwanie na odpowiednią temperaturę smażenia nie jest konieczne. Solidny aluminiowy korpus w połączeniu z podstawą Radiant Induction zapewnia szybkie nagrzewanie, co oszczędza energię. Możesz gotować na wszystkich typach kuchenek, w tym indukcyjnych.

ODPOWIEDNI MOMENT SMAŻENIA

Kiedy patelnia jest wystarczająco gorąca, aby zacząć smażyć? A kiedy można zmniejszyć ciepło, a tym samym podaż energii? Thermopoint zintegrowany z uchwytem patelni Avola może odpowiedzieć na te pytania. Gdy patelnia jest wystarczająco gorąca, zmienia kolor na czerwony. Wtedy można również zmniejszyć ciepło. Po ugotowaniu i schłodzeniu Thermopoint powraca do swojego pierwotnego zielonego koloru. Wtedy patelnię można bez problemu wyczyścić.

CZARNE PIĘKNO

Nowoczesne naczynia kuchenne w kolorze czarnym pasują do każdej kuchni. Ale również wnętrze robi wrażenie: czterowarstwowa powłoka nieprzywierająca KERAVIS sprawia, że naczynia są odporne na zarysowania.

Pozostałe produkty z tej serii

[category:515:4:random:desc]
BALLARINI

BALLARINI - Z WŁOCH NA CAŁY ŚWIAT

Cucina Italiana dal 1889 - BALLARINI od ponad 130 lat żyje włoskimi tradycjami. Wysoka jakość i przydatność do codziennego użytku naczyń kuchennych wyróżnia markę i jej rodzinne wartości. Długotrwałe powłoki nieprzywierające zapewniają, że typowe włoskie potrawy można przyrządzić łatwo i bez tłuszczu - zabierz Bella Italia prosto do swojego domu!

ZOBACZ WIĘCEJ