Szklana pokrywka Ballarini
  • Szklana pokrywka Ballarini
Szklana pokrywka Ballarini

Ballarini Szklana pokrywka Ballarini

Rozmiar
334602.20
39,00 zł Brutto
rating (0)
W magazynie
Szklana pokrywka Ballarini
Szklana pokrywka Ballarini
39,00 zł

Decydując się na wybór marki Ballarini, można być pewnym otrzymania wysokiej jakości produktu. Włosi przywiązują wagę do każdego detalu, dlatego też wszystkie produkty z ich oferty są tak wyjątkowe. Przy produkcji pokrywek stosowane jest szkło poddane procesowi hartowania, co daje dodatkową ochronę i odporność pokrywek na skoki temperatur i wszelkie urazy mechaniczne.

Ta płaska szklana pokrywka Ballarini została wzmocniona pierścieniem ze stali nierdzewnej, dzięki czemu przygotowywane potrawy zachowują swój aromat i smak. Pokrywka posiada także gałkę ze stali nierdzewnej oraz otwór wentylacyjny, zapewniający optymalną wilgotność przyrządzanych dań.

Wybór odpowiedniego rozmiaru i budowy pokrywki jest istotne dla optymalizacji gotowania i lepszego wykorzystana możliwości naszych patelni i garnków. Wybierając do wyposażenia swojej kuchni pokrywki marki Ballarini, gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością.

WYMIARY

Produkt dostępny w rozmiarze 20 cm, 24 cm, 28 cm oraz 32 cm.

Materiał
Szkło
Regulacja pary
Brak
Uchwyt
Stalowy
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
2 lata
Produkcja
Ballarini Italy
BALLARINI

BALLARINI - Z WŁOCH NA CAŁY ŚWIAT

Cucina Italiana dal 1889 - BALLARINI od ponad 130 lat żyje włoskimi tradycjami. Wysoka jakość i przydatność do codziennego użytku naczyń kuchennych wyróżnia markę i jej rodzinne wartości. Długotrwałe powłoki nieprzywierające zapewniają, że typowe włoskie potrawy można przyrządzić łatwo i bez tłuszczu - zabierz Bella Italia prosto do swojego domu!