Pokrywka szklana Ballarini Gli Speciali
  • Pokrywka szklana Ballarini Gli Speciali
Pokrywka szklana Ballarini Gli Speciali

Ballarini Gli Speciali Pokrywka szklana Ballarini Gli Speciali

Rozmiar
75002-905-0
109,00 zł Brutto
rating (0)
W magazynie
Pokrywka szklana Ballarini Gli Speciali
Pokrywka szklana Ballarini Gli Speciali
109,00 zł

Szklana pokrywa Ballarini Gli Speciali to niezbędne uzupełnienie kuchennego wyposażenia najwyższej jakości. Dzięki stalowej obręczy wyposażonej w sylikonową uszczelkę zapewnia przygotowanie potraw w szybki i oszczędny sposób. Gotowane potrawy tworzone mogą być dzięki temu nawet w niewielkiej ilości wody czy tłuszczu bez obaw o odparowanie czy uciekanie ciepła.

Pokrywa dostępna jest w aż czterech rozmiarów i może być używana na wszystkich naczyniach o tej samej średnicy. Wygodny uchwyt wykonany ze szlachetnej stali nierdzewnej nie nagrzewa się, gwarantując bezpieczeństwo, a zastosowane szkło sprawia, że możesz doglądać danie bez zbędnego zdejmowania jej. Szklana pokrywa Ballarini Gli Speciali zaprojektowana została przez wybitnego, włoskiego projektanta Matteo Thuna, specjalizującego się w połączeniu najwyższej jakości, eleganckiego wyglądu i praktyczności. Ten elegancki pomocnik to absolutny must-have dla wszystkich miłośników piękna i użyteczności w jednym.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Wysokiej jakości szkło
  • Obręcz ze szlachetnej stali nierdzewnej wyposażona w silikonową uszczelkę
  • Stalowe uchwyty dla bezpieczeństwa pracy
  • Pokrywa grubości 4 mm zaprojektowana przez Matteo Thuna

WYMIARY

Produkt dostępny w rozmiarach: 20 cm, 24 cm, 26 cm, 28 cm oraz 32 cm.

Linia
Gli Speciali
Materiał
Szkło
Regulacja pary
Brak
Uchwyt
Stalowy
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
2 lata
Produkcja
Ballarini Italy
BALLARINI

BALLARINI - Z WŁOCH NA CAŁY ŚWIAT

Cucina Italiana dal 1889 - BALLARINI od ponad 130 lat żyje włoskimi tradycjami. Wysoka jakość i przydatność do codziennego użytku naczyń kuchennych wyróżnia markę i jej rodzinne wartości. Długotrwałe powłoki nieprzywierające zapewniają, że typowe włoskie potrawy można przyrządzić łatwo i bez tłuszczu - zabierz Bella Italia prosto do swojego domu!