Wkład z otworami do szybkowaru Zwilling EcoQuick 22 cm
  • Wkład z otworami do szybkowaru Zwilling EcoQuick 22 cm
  • Wkład z otworami do szybkowaru Zwilling EcoQuick 22 cm
  • Wkład z otworami do szybkowaru Zwilling EcoQuick 22 cm
Wkład z otworami do szybkowaru Zwilling EcoQuick 22 cm
Wkład z otworami do szybkowaru Zwilling EcoQuick 22 cm Wkład z otworami do szybkowaru Zwilling EcoQuick 22 cm Wkład z otworami do szybkowaru Zwilling EcoQuick 22 cm

Zwilling EcoQuick Wkład z otworami do szybkowaru

Rozmiar
64202-822-0
109,00 zł
rating (0)
Dostępne Wysyłka w ciągu 5-7 dni
Wkład z otworami do szybkowaru Zwilling EcoQuick 22 cm
Wkład z otworami do szybkowaru Zwilling EcoQuick
109,00 zł

Jak wszechstronny jest szybkowar ZWILLING AirControl, widać z odpowiednimi akcesoriami do szybkowarów. Dzięki perforowanemu wkładowi do gotowania na parze z trójnożną ramą można łatwo przygotować potrawy z niewielką ilością wody lub bulionu. Aby uzyskać tę niezwykle delikatną metodę gotowania, po prostu umieść wkład do gotowania na parze w szybkowarze wypełnionym niewielką ilością płynu. Po hermetycznym uszczelnieniu w szybkowarze narasta nadciśnienie i ciecz osiąga temperaturę wrzenia około 120 stopni Celsjusza.

Powstająca para nie może uciec, skutecznie zamykając smakowite składniki i przekazując im ciepło, na przykład do warzyw, ryb lub chudego mięsa. Taka metoda przygotowywania potraw jest szczególnie korzystna dla zachowania wartości odżywczych i nadaje się doskonale do przyprawiania, na przykład ziołami.

Podobnie jak wszystkie produkty z serii ZWILLING EcoQuick, nasze akcesoria do szybkowarów spełniają najwyższe wymagania pod względem jakości i wykonania. Nasz wkład do gotowania na parze ze statywem wykonany jest z trwałej stali nierdzewnej, łatwej w pielęgnacji, co czyni go wytrzymałym w codziennym użytkowaniu oraz łatwym do czyszczenia.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Pasuje do szybkowarów ZWILLING AirControl 4 ltr oraz 6 ltr
  • Idealny do lekkiej, zdrowej kuchni
  • Łatwy w użyciu
  • Wykonany z wysokiej jakości, łatwej w pielęgnacji stali nierdzewnej

WYMIARY

Średnica: 22 cm
Długość: 20 cm
Szerokość: 20 cm
Wysokość: 40 cm
Masa: 0.18 kg
Linia
EcoQuick
Materiał
Stal nierdzewna
Rodzaj powłoki
Klasyczna nieprzywierająca
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany

Warunki gwarancji (186.13k)

ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!

ZOBACZ WIĘCEJ