Wkład bez otworów do szybkowaru Zwilling EcoQuick 22 cm
  • Wkład bez otworów do szybkowaru Zwilling EcoQuick 22 cm
  • Wkład bez otworów do szybkowaru Zwilling EcoQuick 22 cm
  • Wkład bez otworów do szybkowaru Zwilling EcoQuick 22 cm
Wkład bez otworów do szybkowaru Zwilling EcoQuick 22 cm
Wkład bez otworów do szybkowaru Zwilling EcoQuick 22 cm Wkład bez otworów do szybkowaru Zwilling EcoQuick 22 cm Wkład bez otworów do szybkowaru Zwilling EcoQuick 22 cm

Zwilling EcoQuick Wkład bez otworów do szybkowaru Zwilling EcoQuick

Rozmiar
64202-922-0
119,00 zł Brutto
rating (0)
Dostępne Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Wkład bez otworów do szybkowaru Zwilling EcoQuick 22 cm
Wkład bez otworów do szybkowaru Zwilling EcoQuick
119,00 zł

Wysokiej jakości akcesoria do szybkowaru sprawiają, że szybkowary ZWILLING są jeszcze bardziej wszechstronne: ten wkład do gotowania na parze z trójnożną ramą jest idealny do przygotowywania potraw z niewielką ilością wody lub bulionu - niezwykle delikatną metodą gotowania. Aby to zrobić, wkład do gotowania na parze umieszcza się po prostu w szybkowarze wypełnionym niewielką ilością płynu. W szybkowarze powstaje hermetycznie nadciśnienie, które powoduje wzrost temperatury wrzenia cieczy do około 120 stopni Celsjusza. Powstająca para nie może uciec, skutecznie zamyka żywność i przekazuje jej ciepło do np. warzyw, ryb lub chudego mięsa. Takie przygotowywanie potraw jest szczególnie przyjazne dla składników odżywczych, a także nadaje się do przyprawiania - na przykład ziołami. Podobnie jak wszystkie części serii ZWILLING EcoQuick, akcesoria do szybkowarów również spełniają najwyższe wymagania pod względem jakości i wykonania. Wkład do gotowania na parze ze statywem jest wykonany z łatwej w pielęgnacji, trwałej stali nierdzewnej - wytrzymałej w codziennym użytkowaniu i łatwej do czyszczenia.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Pasuje do szybkowarów ZWILLING AirControl 4 ltr oraz 6 ltr
  • Idealny do lekkiej, zdrowej kuchni
  • Łatwy w użyciu
  • Wykonany z wysokiej jakości, łatwej w pielęgnacji stali nierdzewnej

WYMIARY

Średnica: 22 cm
Długość: 20 cm
Szerokość: 20 cm
Wysokość: 40 cm
Masa: 0.07 kg
Linia
EcoQuick
Materiał
Stal nierdzewna
Rodzaj powłoki
Klasyczna nieprzywierająca
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany

Warunki gwarancji (141.04k)

ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!