Uchwyty silikonowe okrągłe Staub
  • Uchwyty silikonowe okrągłe Staub
Uchwyty silikonowe okrągłe Staub

Staub Uchwyty silikonowe okrągłe

40509-916-0
84,99 zł
rating (0)
Dostępne Przybliżony czas dostawy: około 14 dni. Zapytaj o dostępność
Uchwyty silikonowe okrągłe Staub
Uchwyty silikonowe okrągłe Staub
84,99 zł

Staub od dziesięcioleci słynie z trwałych i solidnych naczyń żeliwnych z emalią o przepięknych barwach. W ostatnich latach Staub zaprezentował również fantastyczną kolekcję naczyń ceramicznych.

Produkowane w Alzacji, wszystkie naczynia Staub charakteryzują  się niezwykłą trwałością i solidnością wykonania. Każdy produkt podlega wielu weryfikacjom i testom, zanim trafi do końcowego odbiorcy. Firma Staub rygorystycznie przestrzega wszelkich norm unijnych oraz certyfikacji.

Dzięki akcesoriom korzystanie z naczyń firmy Staub staje się jeszcze łatwiejsze i bardziej komfortowe.

Okrągłe uchwyty wykonane z silikonu. Przed serwowaniem dania w gorącym garnku można je nałożyć na żeliwne uszy naczynia. W ten sposób ochronisz się przed poparzeniem. Uchwyty wytrzymują do 200 stopni, także należy je zdjąć z naczynia przed ponownym włożeniem do piekarnika.

Można myć w zmywarce.

WYMIARY

Wysokość: 1.5 cm
Długość: 12 cm
Szerokość: 2 cm
Masa: 0.05 kg
Materiał
Tworzywo sztuczne
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Staub France

Produkty powiązane

  • 1
STAUB

STAUB - Z ALZACJI NA CAŁY ŚWIAT

Ciesz się francuską sztuką kulinarną - naczynia żeliwne i ceramika STAUB łączą w sobie innowację i tradycję w autentyczny i pełen pasji sposób. Dlatego też smakosze na całym świecie doceniają wyjątkowość produktów i kochają ich design. Wysokiej jakości marka z Alzacji wprowadza tradycyjne rzemiosło i kolorowe wzornictwo do Twojej kuchni - i na stół!

ZOBACZ WIĘCEJ