Indukcja
Tytanowa patelnia sauté z 2 uchwytami i pokrywką Ballarini Avola
  • Tytanowa patelnia sauté z 2 uchwytami i pokrywką Ballarini Avola
  • Tytanowa patelnia sauté z 2 uchwytami i pokrywką Ballarini Avola
  • Tytanowa patelnia sauté z 2 uchwytami i pokrywką Ballarini Avola
  • Tytanowa patelnia sauté z 2 uchwytami i pokrywką Ballarini Avola
Tytanowa patelnia sauté z 2 uchwytami i pokrywką Ballarini Avola
Tytanowa patelnia sauté z 2 uchwytami i pokrywką Ballarini Avola Tytanowa patelnia sauté z 2 uchwytami i pokrywką Ballarini Avola Tytanowa patelnia sauté z 2 uchwytami i pokrywką Ballarini Avola Tytanowa patelnia sauté z 2 uchwytami i pokrywką Ballarini Avola

Ballarini Avola Patelnia sauté z 2 uchwytami i pokrywką Ballarini Avola

Rozmiar
Oszczędzasz -34,90 zł 349,00 zł
75002-914-0
-34,90 zł
314,10 zł Brutto
rating (0)
W magazynie
Tytanowa patelnia sauté z 2 uchwytami i pokrywką Ballarini Avola
Patelnia sauté z 2 uchwytami i pokrywką Ballarini Avola
349,00 zł
314,10 zł

Magnifico – to najlepszy termin na określenie patelni do duszenia z serii Avola marki Ballarini. Dzięki niej w mgnieniu oka wyczarujesz prawdziwe dzieło nawet z najprostszego dania. Dzięki średnicy 28 cm zaspokoisz głód wszystkich domowników racząc ich miękkimi, aromatycznymi kawałkami mięsa. Naczynie cieszy nie tylko praktycznością, ale i eleganckim wyglądem stworzonym przez znane, mediolańskie studio Matteo Thun & Antonio Rodriguez.

Wysoki rant patelni pozwala na wstępne obsmażenie składników, by następnie poddusić je zachowując cały aromat. Umożliwia to również idealnie dopasowana, szklana pokrywa o tej samej średnicy. Specjalna, czterowarstwowa powłoka KERAVIS Extreme o grubości 4.5 mm, wzbogacona cząsteczkami ceramicznymi zapobiega przywieraniu i przypaleniu, jednocześnie chroniąc przed niechcianymi rysami i umożliwiając czyszczenie w zmywarce. Wykuta z masywnego aluminium szybko i równomiernie rozprowadza ciepło, co pozwala na zaoszczędzenie cennego czasu. Patelnia do duszenia zwana również patelnią sauté nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, również indukcyjnych dzięki bimetalowemu spodowi z aluminium i stali.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Łatwa w użyciu i pielęgnacji - można czyścić w zmywarce
  • Naczynie z kutego aluminium pokryte trwałą, 4-warstwową powłoką nieprzywierającą KERAVIS Extreme
  • Idealna do wszystkich rodzajów kuchenek - również indukcyjnych
  • Wyposażona w praktyczny Thermopoint wskazujący idealne nagrzanie
  • Elegancki wygląd dzięki proszkowanej powłoce w głębokiej czerni
  • Wyprodukowana we Włoszech

WYMIARY

Patelnia dostępna w rozmiarze 28 cm.

Przeznaczenie
Do smażenia bez tłuszczu
Linia
Avola
Rodzaj patelni
Głęboka
Materiał
Aluminium
Rodzaj powłoki
Klasyczna nieprzywierająca
Powłoka zapobiegająca przywieraniu potraw
Tak
Przystosowanie do kuchenek gazowanych
Tak
Przystosowanie do kuchenek elektrycznych
Tak
Przystosowanie do kuchenek ceramicznych
Tak
Przystosowanie do kuchenek halogenowych
Tak
Przystosowanie do kuchenek indukcyjnych
Tak
Przystosowanie do piekarnika
Tak
Źródło ciepła
Kuchenka ceramiczna
Kuchenka elektryczna
Kuchenka gazowa
Kuchenka halogenowa
Płyta indukcyjna
Thermopoint
Tak
Regulacja pary
Brak
Uchwyt
Z tworzywa sztucznego
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
5 lat
Produkcja
Ballarini Italy

BALLARINI AVOLA

Nowoczesne mediolańskie wzornictwo łączy się ze sprawdzonym technicznym know-how w zakresie naczyń kuchennych z serii Avola. Patelnie i garnki są całkowicie czarne i pokryte od wewnątrz klasyczną czterowarstwową powłoką zapobiegającą przywieraniu. Dzięki temu pasują do każdej kuchni zarówno wizualnie, jak i funkcjonalnie. Dzięki opatentowanej technologii dna naczynia Avola nadają się do każdego rodzaju kuchenki, w tym indukcyjnej, a także oszczędzają energię dzięki szybkiemu nagrzewaniu.

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW

IDEALNY ROZKŁAD CIEPŁA

W przypadku naczyń Avola długie oczekiwanie na odpowiednią temperaturę smażenia nie jest konieczne. Solidny aluminiowy korpus w połączeniu z podstawą Radiant Induction zapewnia szybkie nagrzewanie, co oszczędza energię. Możesz gotować na wszystkich typach kuchenek, w tym indukcyjnych.

ODPOWIEDNI MOMENT SMAŻENIA

Kiedy patelnia jest wystarczająco gorąca, aby zacząć smażyć? A kiedy można zmniejszyć ciepło, a tym samym podaż energii? Thermopoint zintegrowany z uchwytem patelni Avola może odpowiedzieć na te pytania. Gdy patelnia jest wystarczająco gorąca, zmienia kolor na czerwony. Wtedy można również zmniejszyć ciepło. Po ugotowaniu i schłodzeniu Thermopoint powraca do swojego pierwotnego zielonego koloru. Wtedy patelnię można bez problemu wyczyścić.

CZARNE PIĘKNO

Nowoczesne naczynia kuchenne w kolorze czarnym pasują do każdej kuchni. Ale również wnętrze robi wrażenie: czterowarstwowa powłoka nieprzywierająca KERAVIS sprawia, że naczynia są odporne na zarysowania.

BALLARINI

BALLARINI - Z WŁOCH NA CAŁY ŚWIAT

Cucina Italiana dal 1889 - BALLARINI od ponad 130 lat żyje włoskimi tradycjami. Wysoka jakość i przydatność do codziennego użytku naczyń kuchennych wyróżnia markę i jej rodzinne wartości. Długotrwałe powłoki nieprzywierające zapewniają, że typowe włoskie potrawy można przyrządzić łatwo i bez tłuszczu - zabierz Bella Italia prosto do swojego domu!