Recenzja półmiska ceramicznego Staub

Recenzja półmiska ceramicznego Staub
Zapraszamy Was do kolejnej recenzji naszego produktu. Tym razem w kuchnii Magdaleny Pankowskiej, autorki bloga kulinarnego "Garniec Magalie" pojawiła się recenzja pólmiska ceramicznego firmy Staub. Gorąco polecamy Wam zapoznanie się z recenzją. Jeżeli jesteście już posiadaczami naszych produktów, zachęcamy Was do dzielenia się swoimi opiniami:)
"Naczynia tej firmy produkowane są w Alzacji i charakteryzują się niezwykłą trwałością i solidnością wykonania. Każdy produkt podlega wielu weryfikacjom i testom, zanim trafi do końcowego odbiorcy. Emalia, którą powlekane są naczynia Staub, to szklista emulsja wielokrotnie nakładana na żeliwne naczynie, a potem wypalana w temperaturach sięgających nawet 1000 stopni. Jest błyszcząca, kolorowa i bardzo trwała. Do koloryzacji używane są wyłącznie naturalne barwniki. Naczynia firmy Staub są uwielbiane przez szefów kuchni najlepszych restauracji i hoteli na całym świecie. Można w nich zapiekać w piekarniku, czy gotować w mikrofalówce. Wytrzymują temperatury od -20 do +300 stopni Celsjusza! 
Ze swojej strony polecam produkt tej firmy - do kupienia tutaj: klik.

Naczynie wygląda na bardzo solidne i trwałe. Uwagę zwraca również jakość jego wykonania oraz naprawdę piękny kolor emalii. Idealnie mieści się w piekarniku, dobrze utrzymuje ciepło serwowanej potrawy a do tego ładnie prezentuje się na stole. Całość na duży plus."

~Autorka bloga "Garniec Magalie"