Pilnik do paznokci Zwilling Classic Inox - 16 cm
  • Pilnik do paznokci Zwilling Classic Inox - 16 cm
  • Pilnik do paznokci Zwilling Classic Inox - 16 cm
  • Pilnik do paznokci Zwilling Classic Inox - 16 cm
Pilnik do paznokci Zwilling Classic Inox - 16 cm
Pilnik do paznokci Zwilling Classic Inox - 16 cm Pilnik do paznokci Zwilling Classic Inox - 16 cm Pilnik do paznokci Zwilling Classic Inox - 16 cm

Zwilling Classic Inox Pilnik do paznokci Zwilling Classic Inox

Rozmiar
88312-161-0
79,00 zł
rating (0)
Ostatnie sztuki w magazynie Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Pilnik do paznokci Zwilling Classic Inox - 16 cm
Pilnik do paznokci Zwilling Classic Inox
79,00 zł

Specjalnie powlekany szafirowy pilnik z linii Classic Inox wygodnie i delikatnie nadaje paznokciom idealny kształt. Arkusz pilnika ma gruboziarnisty i drobnoziarnisty bok do piłowania i wygładzania paznokci, a końcówka pilnika służy do czyszczenia paznokci. Specjalną cechą jest praktyczny popychacz skórek na uchwycie pilnika do delikatnego odpychania naskórka.

Pilnik należy trzymać prosto i prowadzić tylko w jednym kierunku. Strona gruboziarnista skraca i modeluje paznokcie, strona drobnoziarnista wygładza rogi i krawędzie. Po nałożeniu olejku lub sztyftu do paznokci zapobiega łamaniu się łamliwych paznokci.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Pilnik z wysokiej jakości powłoką szafirową
  • Gruba i drobnoziarnista powierzchnia
  • Odpychacz skórek umieszczony na uchwycie

PIELĘGNACJA PRODUKTU

Zasadniczo pliki szafirowe nie wymagają żadnej konserwacji. Jeśli używany jest tylko do piłowania paznokci, pozostanie w pełni funkcjonalny przez kilka lat. Przy regularnym stosowaniu pył może osadzać się na powierzchni, co zmniejsza efekt ścieralności. Pilniki można czyścić szczotką ręczną, bieżącą wodą i w razie potrzeby, łagodnym środkiem czyszczącym. Ważne jest, aby dokładnie wysuszyć pilnik niestrzępiącą się szmatką lub suszarką do włosów. W ten sposób plik pozostanie przez długi czas jak nowy.

WYMIARY

Długość: 16 cm
Szerokość: 1.2 cm
Wysokość: 0.5 cm
Masa: 0.013 kg
Przeznaczenie
Dla niego
Dla niej
Linia
Classic Inox
Materiał
Stal nierdzewna
Tworzywo sztuczne
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany
ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!