Mini tarka do warzyw Zwilling Z-Cut
 • Mini tarka do warzyw Zwilling Z-Cut
 • Mini tarka do warzyw Zwilling Z-Cut
 • Mini tarka do warzyw Zwilling Z-Cut
 • Mini tarka do warzyw Zwilling Z-Cut
 • Mini tarka do warzyw Zwilling Z-Cut
 • Mini tarka do warzyw Zwilling Z-Cut
 • Mini tarka do warzyw Zwilling Z-Cut
 • Mini tarka do warzyw Zwilling Z-Cut
Mini tarka do warzyw Zwilling Z-Cut
Mini tarka do warzyw Zwilling Z-Cut Mini tarka do warzyw Zwilling Z-Cut Mini tarka do warzyw Zwilling Z-Cut Mini tarka do warzyw Zwilling Z-Cut Mini tarka do warzyw Zwilling Z-Cut Mini tarka do warzyw Zwilling Z-Cut Mini tarka do warzyw Zwilling Z-Cut Mini tarka do warzyw Zwilling Z-Cut

Zwilling Z-Cut Mini tarka do warzyw Zwilling Z-Cut

Oszczędzasz -60,00 zł 129,00 zł
36610-002-0
-60,00 zł
69,00 zł Brutto
rating (0)
Ostatnie sztuki w magazynie
Mini tarka do warzyw Zwilling Z-Cut
Mini tarka do warzyw Zwilling Z-Cut
129,00 zł
69,00 zł

Mała, wszechstronna tarka dla każdego, kto lubi jeść świeżą i zdrową żywność: odkryj naszą mini tarkę z serii ZWILLING Z-Cut. Do tej wielofunkcyjnej pomocy kuchennej włączyliśmy nasze wieloletnie know-how z zakresu noży i technologii cięcia. Idealnie nadaje się do tarcia na drobno szerokiej gamy produktów spożywczych: można jej używać jako tarki do cytryny, parmezanu lub gałki muszkatołowej. Mini tarka jest nie tylko wszechstronna, ale także wydajna: dzięki opatentowanej technologii ZWILLING Z-Cut. Ostrza w kształcie litery Z z funkcją wstępnego i dwukierunkowego cięcia umożliwiają szybsze tarcie przy mniejszym wysiłku - zwłaszcza, że ostrza wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 są wyjątkowo ostre. Dzięki modułowym akcesoriom możesz wykorzystać funkcjonalność drobnej tarki według własnych upodobań. Na przykład z pojemnikiem zbiorczym, który praktycznie i czysto zbiera gotowy starty materiał pod powierzchnią tarcia. Wolisz natrzeć parmezanem bezpośrednio na sałatkę? Nie ma problemu, pojemnik można szybko i łatwo wyjąć. Ponadto tarka posiada nasadkę, która jest szczególnie odpowiednia do przetwarzania małych produktów spożywczych. Dzięki zintegrowanej ochronie palców możesz również drobno zetrzeć małe kawałki imbiru bez ryzyka zranienia. Drobna tarka została opracowana w Niemczech, a projekt stworzyli mediolańscy projektanci Matteo Thun i Antonio Rodriguez. Tarka jest łatwa do czyszczenia, ponieważ można ją myć w zmywarce.

CECHY SZCZEGÓLNE

 • Wielofunkcyjna tarka 3 w 1 z ochroną palców
 • Konstrukcja ZWILLING Z-Cut z ostrą dwukierunkową technologią tarcia
 • Dla optymalnych rezultatów tarcia przy niewielkim wysiłku
 • Podkładki antypoślizgowe zapewniają stabilne trzymanie w każdym rodzaju aplikacji
 • Można myć w zmywarce, stabilna i trwała

WYMIARY

Długość: 26.9 cm
Szerokość: 5.2 cm
Wysokość: 5.1 cm
Masa: 0.13 kg
Przeznaczenie
Do warzyw i owoców
Linia
Z-Cut
Materiał
Stal nierdzewna
Uchwyt
Z tworzywa sztucznego
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany

ZWILLING Z-CUT

Przygotowanie świeżych i zdrowych potraw jest teraz łatwe i szybkie, ponieważ nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji ostrzy włożyliśmy w rozwój opatentowanej technologii Z-Cut. Konstrukcja ostrzy w kształcie litery Z z funkcją dwukierunkową zapewnia szczególnie skuteczne tarcie, struganie, cięcie i skórowanie. Odkryj teraz nasze wielofunkcyjne i wszechstronne urządzenia.

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW
ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!