Rękawice do piekarnika Staub
  • Rękawice do piekarnika Staub
  • Rękawice do piekarnika Staub
Rękawice do piekarnika Staub
Rękawice do piekarnika Staub Rękawice do piekarnika Staub

Staub Tekstylia Rękawice do piekarnika

Kolor
40501-353-0
99,99 zł
rating (0)
Dostępne na zamówienie Przybliżony czas dostawy: około 14 dni. Zapytaj o dostępność
Rękawice do piekarnika Staub
Rękawice do piekarnika Staub
99,99 zł

Ten magiczny moment, kiedy wyjmiesz ciasto z piekarnika lub postawisz na stole parującą patelnię… nie powinno go zepsuć poparzenie. Chroń się naszymi rękawicami kuchennymi, aby być zawsze bezpiecznym. Rękawiczki są dostarczane w paczce po dwie sztuki, a każdy ma wymiary 35 x 19 cm. Zapewniają pełną ochronę przedniej i tylnej części dłoni oraz nadgarstka, co jest szczególnie przydatne przy wyjmowaniu naczyń z piekarnika lub przenoszeniu potraw z pysznym jedzeniem. Dodatkowa część kciuka zapewnia większą elastyczność i pewny chwyt. Jest umieszczony tak, że obie rękawiczki można nosić zarówno po lewej, jak i prawej stronie i można je nosić osobno, jeśli trzeba zakryć tylko jedną rękę.

Zewnętrzna strona rękawic jest wykonana w 100% z bawełny i ma piękny ciemnoczerwony wzór w paski na kremowym tle a bawełniane wnętrze zapewnia miękkość w dotyku. Rękawice kuchenne posiadają poliestrowe wypełnienie zapewniające izolację termiczną. Pętelka w kolorach francuskiej flagi służy do zawieszenia rękawic kuchennych na haczyku.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Na zewnątrz: 100% bawełna. Wyściółka: 100% poliester dla izolacji termicznej
  • Prać w pralce do 30°C
  • Trójkolorowa pętla do zawieszania

WYMIARY

Długość: 35 cm
Szerokość: 19 cm
Wysokość: 4 cm
Masa: 0.32 kg
Linia
Tekstylia
Materiał
Bawełna
Gwarancja
2 lata
Produkcja
Staub France
STAUB

STAUB - Z ALZACJI NA CAŁY ŚWIAT

Ciesz się francuską sztuką kulinarną - naczynia żeliwne i ceramika STAUB łączą w sobie innowację i tradycję w autentyczny i pełen pasji sposób. Dlatego też smakosze na całym świecie doceniają wyjątkowość produktów i kochają ich design. Wysokiej jakości marka z Alzacji wprowadza tradycyjne rzemiosło i kolorowe wzornictwo do Twojej kuchni - i na stół!

ZOBACZ WIĘCEJ