Nóż do pizzy Zwilling Pro
  • Nóż do pizzy Zwilling Pro
Nóż do pizzy Zwilling Pro

Zwilling Pro Nóż do pizzy

Rozmiar
37160-037-0
119,00 zł
rating (0)
Dostępne
Nóż do pizzy Zwilling Pro
Nóż do pizzy Zwilling Pro
119,00 zł

Dzięki nożowi do pizzy z serii ZWILLING Pro możesz kroić pizzę łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej. Nie wyślizguje się z dłoni, ponieważ rękojeść jest ergonomicznie ukształtowana dzięki czemu się nie wyślizgnie. Nóż do pizzy jest również wyposażony w osłonę palców dla maksymalnego bezpieczeństwa i kontroli. Niezwykle ostre koło tnące jest przymocowane do dwóch uchwytów i przesuwa się płynnym ruchem po pizzy lub cieście francuskim. Do stworzenia tego gadżetu kuchennego użyto wysokiej jakości stali nierdzewnej, co sprawia, że nóż do pizzy jest wyjątkowo stabilny i wytrzymały. Projektanci Matteo Thun i Antonio Rodriguez zaprojektowali minimalistyczny wygląd, który łączy ponadczasową estetykę z wyjątkową funkcjonalnością.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej
  • Szczególnie ostry
  • Osłona palców dla maksymalnego bezpieczeństwa
  • Ergonomicznie ukształtowany uchwyt do niemęczącej pracy z higienicznymi, płynnymi przejściami
  • Minimalistyczny projekt autorstwa Matteo Thuna i Antonio Rodrigueza
  • Można myć w zmywarce

WYMIARY

Długość: 20.1 cm
Długość uchwytu: 12.5 cm
Szerokość: 7 cm
Wysokość: 1.9 cm
Masa: 0.13 kg
Przeznaczenie
Do pizzy
Linia
Pro
Materiał
Stal nierdzewna
Uchwyt
Stalowy
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany

ZWILLING PRO

Forma podąża za funkcją. Dzięki jednolitemu wzornictwu wszystkie gadżety kuchenne z tej serii idealnie do siebie pasują i pokrywają całe zapotrzebowanie na różne gadżety kuchenne. Minimalistyczny design, wysokiej jakości stal nierdzewna i ergonomiczne kształty sprawiają, że gadżety kuchenne nadają się nie tylko do codziennego użytku i są solidne, ale także piękne prezentują się na co dzień.

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW

Pozostałe produkty z tej serii

[category:384:4:random:desc]
ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!

ZOBACZ WIĘCEJ