Pojemnik szklany Zwilling Gusto
  • Pojemnik szklany Zwilling Gusto
  • Pojemnik szklany Zwilling Gusto
  • Pojemnik szklany Zwilling Gusto
  • Pojemnik szklany Zwilling Gusto
Pojemnik szklany Zwilling Gusto
Pojemnik szklany Zwilling Gusto Pojemnik szklany Zwilling Gusto Pojemnik szklany Zwilling Gusto Pojemnik szklany Zwilling Gusto

Zwilling Gusto Pojemnik szklany kwadratowy

Pojemność
44,99 zł
39506-005-0
-8,00 zł
36,99 zł

Najniższa cena: 29,59 zł

rating (0)
W magazynie Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Pojemnik szklany Zwilling Gusto
Pojemnik szklany kwadratowy Zwilling Gusto
44,99 zł
36,99 zł

Kwadratowy szklany pojemnik ZWILLING Gusto o pojemności 500 ml lub 1.1 ltr będzie zawsze pod ręką, kiedy zajdzie potrzeba przechowania, przygotowania bądź też podania produktów spożywczych oraz posiłków. Można go używać nie tylko w lodówce, ale też w zamrażarce, mikrofalówce czy piekarniku. Dzięki jego eleganckiemu designowi doskonale będzie sie prezentować zarówno w kuchennej szafce, jak i na wyeksponowanej półce.

To, co nadaje temu wysokiej jakości pojemnikowi takiej wszechstronności i wytrzymałości, to mocne, odporne na temperaturę szkło, z jakiego został wykonany. Co istotne, nie będzie pochłaniało smaku ani zapachu, a jego właściwości higieniczne sprawiają, że sprawdzi się również w przypadku delikatnych produktów.

Specjalna pokrywa z tworzywa sztucznego pomaga na hermetyczne przechowywanie żywności, dzięki czemu nie pochłania ona zapachów z zewnątrz oraz zabezpieczona jest przed ewentualną wilgocią.

Planują Państwo piknik bądź wycieczkę? Pojemnik ZWILLING Gusto doskonale sprawdzi się w roli transportera przekąsek. Sałatka makaronowa czy ryż z warzywami bez problemu przewiezione będą na miejsce wypoczynku, nie tracąc swojego początkowego smaku.

Szklany pojemnik ZWILLING Gusto można wraz z pokrywką czyścić w zmywarce, dzięki czemu korzystanie z niego sprawia jeszcze większą przyjemność.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Kwadratowy kształt
  • Ochrona przed wilgocią i zapachami
  • Szczelny i higieniczny
  • Łatwe czyszczenie również w zmywarce

WYMIARY

Długość: 13.2 cm 17.5 cm
Szerokość: 13.2 cm 17.5 cm
Wysokość: 6.7 cm 7.8 cm
Pojemność: 500 ml 1.1 ltr
Masa: 0.42 kg 0.79 kg
Przeznaczenie
Do przechowywania
Linia
Gusto
Materiał
Szkło
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany

ZWILLING GUSTO

Szklane pojemniki ZWILLING Gusto świetnie radzą sobie z przechowywaniem żywności. Wędliny, ser, sałatki owocowe i inne potrawy powinny być przechowywane w sposób zapewniający aromat. Dzięki szklanym pojemnikom ZWILLING Gusto hermetyczna, plastikowa pokrywa zapewnia, że wszystko jest przechowywane w apetyczny i szczelny sposób. Dzięki temu nadają się również jako uniwersalne pojemniki do przechowywania do zamrażania lub transportu. Czyszczenie po użyciu jest również bardzo łatwe - szklany pojemnik i plastikową pokrywkę można myć w zmywarce.

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW

OD UJEMNYCH DO DODATNICH TEMPERATUR

Odporne na temperaturę, wytrzymałe, neutralne w smaku, łatwe w pielęgnacji. Szkło borokrzemianowe użyte do ich produkcji nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, dzięki czemu pojemniki do przechowywania żywności ZWILLING Gusto są bardzo wszechstronne. Wysokiej jakości plastikowe wieczko niezawierające BPA zabezpiecza szklany pojemnik przed przeciekaniem i dostępem powietrza.

W DOBREJ FORMIE

Zawsze dobrze wygląda, z pewnością chroni żywność. Nadaje się nie tylko do domowej kuchenki, ale także na wakacje na kempingu lub wspaniałe pikniki. Nawet sosy i dressingi są szczelnie zamknięte w łatwych w pielęgnacji pojemnikach z wytrzymałego szkła.

CHRONI AROMATY, ZACHOWUJE SMAK

Wszystkie artykuły spożywcze, zwłaszcza te wrażliwe, powinny być szczelnie zamknięte. Chroni to aromaty i zachowuje smaki. Z plastikową pokrywką niezawierającą BPA ZWILLING Gusto robi to znakomicie.

Pozostałe produkty z tej serii

[category:380:4:random:desc]