Szczypce kuchenne Ballarini Rosso
  • Szczypce kuchenne Ballarini Rosso
Szczypce kuchenne Ballarini Rosso

Ballarini Rosso Szczypce kuchenne Ballarini Rosso

Rozmiar
28000-005-0
44,90 zł Brutto
rating (0)
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Szczypce kuchenne Ballarini Rosso
Szczypce kuchenne Ballarini Rosso
44,90 zł

Dzięki szczypcom kuchennym z serii Rosso firmy BALLARINI można mieć wszystko pod kontrolą w swojej kuchni. Są doskonałym pomocnikiem kuchennym do obracania mięsa, ryb i kiełbas na patelni. Ponadto pomaga w odpowiednim ustawianiu i podawaniu potraw.

Uniwersalne szczypce są wykonane z wysokiej jakości silikonu, który nadaje się do kontaktu z żywnością. Są odpowiednie do stosowania na delikatnych patelniach i naczyniach kuchennych. Przybory kuchenne wykonane z metalu mogą szybko doprowadzić do rys czy zadrapań. Jest to nie tylko nieestetyczne, ale w dłuższym użytkowaniu wpływa również na nieprzywierające działanie naczyń kuchennych. Silikon jest delikatny dla powłoki, a dodatkowo jest odporny na działanie temperatur do 230°C. Dzięki ergonomicznej konstrukcji i antypoślizgowemu materiałowi szczypce do pieczenia bardzo dobrze mieszczą się w dłoni. Po pracy w kuchni szczypce można po prostu umyć w zmywarce.

Szczypce kuchenne firmy Ballarini wykonane z silikonu są nie tylko praktyczne, ale także przyciągają wzrok: zostały zaprojektowane przez studio projektowe Matteo Thun i Antonio Rodrigueza w Mediolanie. Jego jasnoczerwony kolor sprawia, że ​​jest to stylowy gadżet kuchenny.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Wykonane z wysokiej jakości silikonu bezpiecznego dla żywności
  • Materiał odporny na ciepło do 230°C
  • Ergonomiczny i antypoślizgowy uchwyt
  • Możliwość czyszczenia w zmywarce
  • Zaprojektowane przez włoskich projektantów Matteo Thun i Antonio Rodriguez
Przeznaczenie
Do gotowania
Linia
Rosso
Materiał
Silikon
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
2 lata
Produkcja
Ballarini Italy