Szczypce kuchenne Ballarini Nero
  • Szczypce kuchenne Ballarini Nero
Szczypce kuchenne Ballarini Nero

Ballarini Nero Szczypce kuchenne

Rozmiar
28001-005-0
49,99 zł
rating (0)
Ostatnie sztuki w magazynie Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Szczypce kuchenne Ballarini Nero
Szczypce kuchenne Ballarini Nero
49,99 zł

Dzięki szczypcom kuchennym z serii Nero firmy BALLARINI można mieć wszystko pod kontrolą w swojej kuchni. Są doskonałym pomocnikiem kuchennym do obracania mięsa, ryb i kiełbas na patelni. Ponadto pomaga w odpowiednim ustawianiu i podawaniu potraw.

Uniwersalne szczypce są wykonane z wysokiej jakości silikonu, który nadaje się do kontaktu z żywnością. Są odpowiednie do stosowania na delikatnych patelniach i naczyniach kuchennych. Przybory kuchenne wykonane z metalu mogą szybko doprowadzić do rys czy zadrapań. Jest to nie tylko nieestetyczne, ale w dłuższym użytkowaniu wpływa również na nieprzywierające działanie naczyń kuchennych. Silikon jest delikatny dla powłoki, a dodatkowo jest odporny na działanie temperatur do 230°C. Dzięki ergonomicznej konstrukcji i antypoślizgowemu materiałowi bardzo dobrze mieszczą się w dłoni. Po pracy w kuchni szczypce można po prostu umyć w zmywarce.

Szczypce kuchenne firmy Ballarini wykonane z silikonu są nie tylko praktyczne, ale także przyciągają wzrok: zostały zaprojektowane przez studio projektowe Matteo Thun i Antonio Rodrigueza w Mediolanie.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Wykonane z wysokiej jakości silikonu bezpiecznego dla żywności
  • Materiał odporny na ciepło do 230°C
  • Ergonomiczny i antypoślizgowy uchwyt
  • Możliwość czyszczenia w zmywarce
  • Zaprojektowane przez włoskich projektantów Matteo Thun i Antonio Rodriguez

WYMIARY

Długość: 27.5 cm
Szerokość: 2.8 cm
Wysokość: 6.5 cm
Masa: 0.12 kg
Przeznaczenie
Do gotowania
Linia
Nero
Materiał
Silikon
Odporność termiczna
230°C
Uchwyt
Z tworzywa sztucznego
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
2 lata
Produkcja
Ballarini Italy
BALLARINI

BALLARINI - Z WŁOCH NA CAŁY ŚWIAT

Cucina Italiana dal 1889 - BALLARINI od ponad 130 lat żyje włoskimi tradycjami. Wysoka jakość i przydatność do codziennego użytku naczyń kuchennych wyróżnia markę i jej rodzinne wartości. Długotrwałe powłoki nieprzywierające zapewniają, że typowe włoskie potrawy można przyrządzić łatwo i bez tłuszczu - zabierz Bella Italia prosto do swojego domu!

ZOBACZ WIĘCEJ