Łyżka szumówka Ballarini Nero
  • Łyżka szumówka Ballarini Nero
Łyżka szumówka Ballarini Nero

Ballarini Nero Łyżka szumówka

Rozmiar
28001-002-0
79,99 zł
rating (0)
Ostatnie sztuki w magazynie Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Łyżka szumówka Ballarini Nero
Łyżka szumówka Ballarini Nero
79,99 zł

W żadnej dobrej kuchni nie powinno zabraknąć praktycznej silikonowej łyżki szumówki. Ten pomocnik kuchenny z serii Nero firmy BALLARINI jest naprawdę wszechstronny. Wszelkie potrawy jak makaron, kluski czy warzywa można łatwo wyciągnąć z wody po ugotowaniu. Nadaje się również do usuwania niechcianej zawiesiny czy nadmiaru tłuszczu z bulionów, zup lub sosów.

Materiał, z którego wykonana jest łyżka szumówka marki Ballarini jest delikatny dla naczyń kuchennych. Składa się z bezpiecznego dla żywności, wysokiej jakości silikonu i jest odporny na temperaturę do 230°C. Ergonomicznie ukształtowany uchwyt jest wygodny i nie ślizga się w dłoni. Na końcu znajduje się również praktyczny zaczep do zawieszania, dzięki któremu łyżka jest zawsze pod ręką. Po skończonej pracy można ją myć w zmywarce.

Dzięki świetnemu wyglądowi akcesoriów kuchennych gotowanie jest dwa razy przyjemniejsze. Projekt tej wyjątkowej łyżki w eleganckim, czarnym kolorze został opracowany przez mediolańskie studio Matteo Thun i Antonio Rodriguez.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Wykonana z wysokiej jakości silikonu bezpiecznego dla żywności
  • Materiał odporny na ciepło do 230°C
  • Ergonomiczny i antypoślizgowy uchwyt
  • Możliwość czyszczenia w zmywarce
  • Zaprojektowana przez włoskich projektantów Matteo Thun i Antonio Rodriguez

WYMIARY

Długość: 31.4 cm
Szerokość: 9.3 cm
Wysokość: 8.1 cm
Masa: 0.1 kg
Przeznaczenie
Do gotowania
Linia
Nero
Materiał
Silikon
Odporność termiczna
230°C
Uchwyt
Z tworzywa sztucznego
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
2 lata
Produkcja
Ballarini Italy
BALLARINI

BALLARINI - Z WŁOCH NA CAŁY ŚWIAT

Cucina Italiana dal 1889 - BALLARINI od ponad 130 lat żyje włoskimi tradycjami. Wysoka jakość i przydatność do codziennego użytku naczyń kuchennych wyróżnia markę i jej rodzinne wartości. Długotrwałe powłoki nieprzywierające zapewniają, że typowe włoskie potrawy można przyrządzić łatwo i bez tłuszczu - zabierz Bella Italia prosto do swojego domu!

ZOBACZ WIĘCEJ