Stalowe nożyce do drobiu Zwilling
  • Stalowe nożyce do drobiu Zwilling
Stalowe nożyce do drobiu Zwilling

Zwilling Twin Select Stalowe nożyce do drobiu

Rozmiar
42931-000-0
529,00 zł
rating (0)
Dostępne Wysyłka w ciągu 5-7 dni
Stalowe nożyce do drobiu Zwilling
Stalowe nożyce do drobiu Zwilling Twin Select
529,00 zł

Jeśli lubisz chrupiącą pieczoną kaczkę i pysznego smażonego kurczaka, to nożyce do drobiu TWIN Select są dla Ciebie idealnym przyrządem kuchennym. Ta para nożyczek pomoże ci w przygotowaniu i porcjowaniu wszelkiego rodzaju drobiu. Nożyce te mają 23,5 cm długości. Dzięki temu pewnie złapią największy nawet kawałek mięsa. Idealnie sprawdzą się w przygotowywaniu wszelkiego rodzaju dań z kurczaka, indyka czy też gęsi.

Sam produkt wyróżnia się wielką solidnością wykonania. Kute nożyczki wykonane są ze specjalnej stali nierdzewnej z ząbkowaną krawędzią tnącą, dzięki czemu niezawodnie zapobiegają ześlizgiwaniu się podczas cięcia. Dzięki swojej lekko zakrzywionej budowie nożyce są w stanie przeciąć nawet najtwardsze ścięgna czy kości.

Mocny i stabilny uchwyt bardzo dobrze leży w dłoni, a idealna dźwignia zapewnia wydajną pracę. Dzięki temu można łatwo porcjować przygotowane już potrawy i sprawić, że kawałki drobiu będą bardzo apetycznie wyglądać.

Dla precyzji czyszczenia, również w zmywarce nożyce do drobiu TWIN Select zostały wyposażone w specjalną śrubę pozwalającą na rozdzielenie i złożenie ostrzy.

Sygnowane przez firmę Zwilling nożyce do drobiu to niezbędnik każdego profesjonalnego kucharza. Jednakże, nawet jeśli gotujesz tylko dla przyjemności i nie myślisz o zawodowstwie, z pewnością znajdziesz dla nich odpowiednie zastosowanie w swojej kuchni.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Łatwe i bezpieczne w użytkowaniu
  • Przystosowane do cięcia twardych kości drobiowych
  • Wysokiej jakości konstrukcja ze stali nierdzewnej
  • Rozdzielane ostrza dla łatwego demontażu i czyszczenia
  • Idealne do cięcia kawałków mięsa takich jak kurczak, gęś, kaczka czy indyk

WYMIARY

Długość: 23.5 cm
Długość ostrza: 13.5 cm
Długość uchwytu: 10 cm
Masa: 0.4 kg
Linia
Twin Select
Materiał
Stal nierdzewna
Uchwyt
Stalowy
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany
ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!

ZOBACZ WIĘCEJ