Stalowe nożyce do drobiu Zwilling
  • Stalowe nożyce do drobiu Zwilling
Stalowe nożyce do drobiu Zwilling

Zwilling Twin Select Stalowe nożyce do drobiu Zwilling Twin Select

Rozmiar
42931-000-0
479,00 zł Brutto
rating (0)
Dostępne
Stalowe nożyce do drobiu Zwilling
Stalowe nożyce do drobiu Zwilling Twin Select
479,00 zł

Jeśli lubisz chrupiącą pieczoną kaczkę i pysznego smażonego kurczaka, to nożyce do drobiu TWIN Select są idealnym przyrządem kuchennym. Ta para nożyczek pomoże ci w przygotowaniu i porcjowaniu wszelkiego rodzaju drobiu. Nożyce te mają 23,5 cm długości. Dzięki temu pewnie złapią największy nawet kawałek mięsa. Idealnie sprawdzą się w przygotowywaniu wszelkiego rodzaju dań z kurczaka, indyka czy też gęsi.

Sam produkt wyróżnia się wielką solidnością wykonania. Kute nożyczki wykonane są ze specjalnej stali nierdzewnej z ząbkowaną krawędzią tnącą, dzięki czemu niezawodnie zapobiegają ześlizgiwaniu się podczas cięcia. Dzięki swojej lekko zakrzywionej budowie nożyce są w stanie przeciąć nawet najtwardsze ścięgna czy kości.

Mocny i stabilny uchwyt bardzo dobrze leży w dłoni, a idealna dźwignia zapewnia wydajną pracę. Dzięki temu można łatwo porcjować przygotowane już potrawy i sprawić, że kawałki drobiu będą bardzo apetycznie wyglądać.

Dla precyzji czyszczenia, również w zmywarce nożyce do drobiu TWIN Select zostały wyposażone w specjalną śrubę pozwalającą na rozdzielenie i złożenie ostrzy.

Sygnowane przez firmę Zwilling nożyce do drobiu to niezbędnik każdego profesjonalnego kucharza. Jednakże, nawet jeśli gotujesz tylko dla przyjemności i nie myślisz o zawodowstwie, z pewnością znajdziesz dla nich odpowiednie zastosowanie w swojej kuchni.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

  • Łatwe i bezpieczne w użytkowaniu
  • Przystosowane do cięcia twardych kości drobiowych
  • Wysokiej jakości konstrukcja ze stali nierdzewnej
  • Rozdzielane ostrza dla łatwego demontażu i czyszczenia
  • Idealne do cięcia kawałków mięsa takich jak kurczak, gęś, kaczka czy indyk
Linia
Twin Select
Materiał
Stal nierdzewna
Uchwyt
Stalowy
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany
ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!