Stalowe nożyce do drobiu Zwilling - 12 cm
  • Stalowe nożyce do drobiu Zwilling - 12 cm
Stalowe nożyce do drobiu Zwilling - 12 cm

Zwilling Stalowe nożyce do drobiu

Rozmiar
42903-000-0
599,00 zł
rating (0)
Dostępne Przybliżony czas dostawy: około 14 dni. Zapytaj o dostępność
Stalowe nożyce do drobiu Zwilling - 12 cm
Stalowe nożyce do drobiu Zwilling
599,00 zł

Jeśli lubisz chrupiącą pieczoną kaczkę i pysznego smażonego kurczaka, to nożyce do drobiu Zwilling są idealnym przyrządem kuchennym. Ta para nożyczek pomoże ci w przygotowaniu i porcjowaniu wszelkiego rodzaju drobiu. Nożyce o łącznej długości 24 cm pewnie złapią największy nawet kawałek mięsa. Idealnie sprawdzą się w przygotowywaniu wszelkiego rodzaju dań z kurczaka, indyka czy też gęsi.

Sam produkt wyróżnia się niezwykłą solidnością wykonania. Kute nożyczki wykonane są ze specjalnej stali nierdzewnej z ząbkowaną krawędzią tnącą, dzięki czemu zapobiegają ześlizgiwaniu się podczas cięcia. Dzięki swojej lekko zakrzywionej budowie nożyce są w stanie przeciąć nawet najtwardsze ścięgna czy kości.

Mocny i stabilny uchwyt bardzo dobrze leży w dłoni, a idealna dźwignia zapewnia wydajną pracę. Dzięki temu można łatwo porcjować przygotowane już potrawy i sprawić, że kawałki drobiu będą bardzo apetycznie wyglądać.

Dla precyzji czyszczenia, również w zmywarce, nożyce do drobiu Zwilling zostały wyposażone w specjalną śrubę pozwalającą na rozdzielenie i złożenie ostrzy.

Sygnowane przez firmę Zwilling nożyce do drobiu to niezbędnik każdego profesjonalnego kucharza. Jednakże, nawet jeśli gotujesz tylko dla przyjemności i nie myślisz o zawodowstwie, z pewnością znajdziesz dla nich odpowiednie zastosowanie w swojej kuchni.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Łatwe i bezpieczne w użytkowaniu
  • Przystosowane do cięcie twardych kości drobiowych
  • Wysokiej jakości konstrukcja ze stali nierdzewnej
  • Rozdzielane ostrza dla łatwego demontażu i czyszczenia
  • Idealne do cięcia kawałków mięsa takich jak kurczak, gęś, kaczka czy indyk

WYMIARY

Długość: 24 cm
Długość ostrza: 12 cm
Długość uchwytu: 12 cm
Masa: 0.31 kg
Materiał
Stal nierdzewna
Uchwyt
Stalowy
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany