Deska magnetyczna owalna Staub
  • Deska magnetyczna owalna Staub
Deska magnetyczna owalna Staub

Staub Deska magnetyczna owalna Staub

Rozmiar
40509-516-0
149,00 zł
rating (0)
Dostępne Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Deska magnetyczna owalna Staub
Deska magnetyczna owalna Staub
149,00 zł

Staub od dziesięcioleci słynie z trwałych i solidnych naczyń żeliwnych z emalią o przepięknych barwach. W ostatnich latach Staub zaprezentował również fantastyczną kolekcję naczyń ceramicznych.

Produkowane w Alzacji, wszystkie naczynia Staub charakteryzują  się niezwykłą trwałością i solidnością wykonania. Każdy produkt podlega wielu weryfikacjom i testom, zanim trafi do końcowego odbiorcy. Firma Staub rygorystycznie przestrzega wszelkich norm unijnych oraz certyfikacji.

Dzięki akcesoriom korzystanie z naczyń firmy Staub staje się jeszcze łatwiejsze i bardziej komfortowe.

Deska magnetyczna owalna Staub to praktyczny drobiazg, stworzony po to, aby serwowanie dań w garnkach żeliwnych Staub było jeszcze łatwiejsze. Deska ochroni Twój stół przed wysoką temperaturą, którą ma garnek. Wbudowana wewnątrz deski warstwa magnetyczna spowoduje, że taca będzie ściśle przylegać do dna garnka i nie będzie się przesuwać.

WYMIARY

Średnica: 11 x 15 cm 15 x 21 cm 20 x 29 cm
Wysokość: 1.5 cm 1.5 cm 2 cm
Masa: 0.15 kg 0.26 kg 0.57 kg
Przeznaczenie
Akcesoria
Materiał
Drewno
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Staub France
STAUB

STAUB - Z ALZACJI NA CAŁY ŚWIAT

Ciesz się francuską sztuką kulinarną - naczynia żeliwne i ceramika STAUB łączą w sobie innowację i tradycję w autentyczny i pełen pasji sposób. Dlatego też smakosze na całym świecie doceniają wyjątkowość produktów i kochają ich design. Wysokiej jakości marka z Alzacji wprowadza tradycyjne rzemiosło i kolorowe wzornictwo do Twojej kuchni - i na stół!